Aký by mal byť ideálny muž pre ženy

1. Zábavný
Veľa žien udáva, že dokonalý muž ich musí vedieť rozosmiať. Určite je príjemné, keď sa s chlapom viete spolu zasmiať, čiže myslím, že s týmto sa dá určite stotožniť.
2. Charizmatický
Vzhľad je určite jedným z prvých faktorov, ktoré u žien zavážia,  aj keď určite nie najdôležitejším. Pekná postava, krásny úsmev, prenikavý pohľad, upravené vlasy? Každej žene sa čo sa týka vzhľadu samozrejme páči niečo iné, avšak podľa všeobecného názoru chlap nemusí byť rovno prvotriedny krásavec, ale skôr musí mať niečo zaujímavé v sebe, musí mať charizmu.

pár

3. Pozorný
Nikto nehovorí, že by mal chlap každý deň obdarovať ženu drahými šperkmi alebo inými drahými luxusnými darčekmi, skôr sa ženy zhodujú, že muž by mal byť pozorný, čo sa týka drobností, taktiež by mal vedieť ženu oceniť, pochváliť, objať a podobne.
4. Nemal by veľmi žiarliť
Žiarlivosť, pokiaľ nie je prehnaná, je istým odrazom toho, že žena nie je chlapovi úplne ľahostajná a bojí sa, že by sa na scéne mohol objaviť niekto, kto by mu ju prebral. Avšak iná vec je prehnaná žiarlivosť, pravidelné kontrolovanie, domýšľanie si, vtedy už žiarlivosť určite nie je príjemná, ale vie spraviť vážne problémy vo vzťahu.
5. Nezávislý na rodičoch
Pri tomto pojme nehovoríme len o finančnej nezávislosti, ale taktiež o nezávislosti, čo sa týka vlastného rozhodovania, organizovania vlastného života. Muži, ktorí stále robia to, čo chcú iba ich rodičia a pritom sú už dávno dospelí, takí veru určite nie sú príliš ideálni pre ženy.

muž)
 
6. Verný
Myslím, že k tomuto pojmu toho asi netreba veľa písať. Muž, ktorý podvádza svoju partnerku na každom kroku určite nie je dokonalým mužom, naopak taký muž, čo si cenní ženu a je jej verný, ten je tým pravým mužom. Dôvera vo vzťahu je jedným zo základných pojmov a princípov každého vzťahu, preto by sa na to nemalo zabúdať.